Získali sme ocenenie Les Epicures za najlepší gastro eshop roku 2022 vo Francúzsku!

Published 19 of June 2022

Každoročne vyhlasovanie cien Les Epicures de L'Annee 2022 je za nami. Máme obrovskú radosť, pretože náš francúzsky kolega Teddy z Paríža priviezol najvyššie ocenenie - prvé miesto za najlepší francúzsky gastro eshop roka pre .pepper..field!

Nie len na českom, ale aj francúzskom trhu je veľa vynikajúcich gastronomických produktov, firiem, projektov a organizácií. Vo Francúzsku každý rok zasadá odborná porota, ktorá nielen tieto produkty, ale aj ďalšie gastro diela ocenenie - a to aj v kategórii digitálnej, kam spadá aj hodnotenie gastronomických eshopov.

Máme obrovskú radosť, že sa .pepper..field stal víťazom v digitálnej kategórii za najlepší gastronomický eshop vo Francúzsku - získanie tohto ocenenia nielen odmenilo hodnotu nášho webu, ale tiež zdôraznilo kvalitu ponúkaných produktov, ktoré začínajú a končia u Kampotského korenia. "Chuť, autenticita, citlivo prezentovaný férový obchod" - to všetko zaznelo z úst porotcov pri vyhlasovaní.

Cenu prevzal náš kolega Teddy, ktorý je stálym členom pražského tímu a je naším regionálnym manažérom pre Francúzsko. Ďakujeme porote!

Lignende artikler